tel. (63) 272-23-11  
miasto_top1
Miasto Koło
Wtorek, 19 marca 2019   Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Przyroda Ziemi Kolskiej w obiektywie

Do udziału w konkursie fotograficznym „Przyroda Ziemi Kolskiej” serdecznie zaprasza Zespół ds. Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Kole oraz Miejski Dom Kultury w Kole.

Konkurs ma charakter otwarty. Temat i zadanie obejmuje wykonanie zdjęć (w dowolnej technice i formacie) przedstawiających przyrodę Ziemi Kolskiej, ukazujących charakterystyczne (zaobserwowane) dla tego obszaru elementy przyrody ożywionej i nieożywionej.

Każdy uczestnik ma prawo do złożenia w konkursie maksymalnie 3 zdjęć nawiązujących do tematu konkursu, wykonanych indywidualnie i samodzielnie. Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą, z dopiskiem „Przyroda Ziemi Kolskiej” w terminie do 30 maja 2018r. na adres: Urząd Miejski w Kole, ul. Stary Rynek 1, 62-600 Koło.

Na pytania w sprawie konkursu odpowiada Szymon Czerwiński, Urząd Miejski w Kole, Zespół ds. Ochrony Środowiska; tel. 63 26 27 551; e-mail: srodowisko@kolo.pl
 
Regulamin konkursu dostępny tutaj:

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe