tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Wtorek, 11 sierpnia 2020   Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

Komunikat dot. przemarszu

Urząd Miejski w Kole informuje, że 25 lutego 2018 roku (w niedzielę) od godziny 17.20 do godziny 18.40, w trakcie trwania przemarszu uczestników V Kolskiego Tygodnia Żołnierzy Wyklętych, mogą nastąpić utrudniania w ruchu drogowym, w rejonie kolskich ulic:

Sienkiewicza (wymarsz sprzed budynku Starostwa Powiatowego) - odcinka ul. Wojciechowskiego, Sienkiewicza, Nowowarszawskiej, Starego Rynku (złożenie wiązanek kwiatów pod tablicą pamiątkową przy ul. Grodzkiej), Mickiewicza, Poniatowskiego (parking przy cmentarzu parafialnym) - przy połówkowym zajęciu prawego pasa ruchu na czas trwania przemarszu.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość i zachęcamy do udziału w przemarszu - V Kolski Tydzień Żołnierzy Wyklętych stanowią wydarzenia wpisujące się w oficjalne obchody stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe