tel. (63) 272-23-11  
miasto_top1
Miasto Koło
Sobota, 23 lutego 2019   Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Trwają zapisy na Grand Prix Koło 2018

Jest to druga edycja tej imprezy, która w tamtym roku cieszyła się uznaniem wśród biegaczy. W tym roku podobnie jak w zeszłym będą to cztery  biegi na dystansach 5 i 10 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 5 km organizowane wiosną. Głównym Organizatorem całego przedsięwzięcia  będzie  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Urząd Miejski w Kole, firma Wood-Mizer, firma Andre, firma Geberit, stowarzyszenie Malinowa Mamba.

Największą atrakcją biegu jest jego formuła, w której każdy ze współorganizatorów będzie  miał swój  bieg.  Dwa z czterech biegów będą przebiegały w pobliżu znanej już trasy w okolicach kolskich błoni i wałów.

Pierwszy z biegów na dystansie 5 km o Puchar  Dyrektora Firmy Geberit Produkcja odbędzie się już za dwa miesiące 17 marca 2018. Kolejny  będzie nie lada atrakcją  dla amatorów biegania, gdyż trasa biegu będzie przebiegała w okolicach Firmy Wood Mizer, która jest jednym  z organizatorów  Grand Prix. Bieg ten odbędzie się 7 kwietnia 2018 r na dystansie 10 km i będzie to  „Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood -Mizer. 3 bieg o Puchar Prezesa firmy Andre odbędzie się 19 maja 2018 i będzie to nocny bieg ulicami naszego miasta. Finał imprezy planowany jest na 16 czerwca 2018 biegiem na dystansie  10 km o Puchar Malinowej Mamby. Będzie składał się z dwóch pętli po 5 km. Zapraszamy już dzisiaj wszystkich zawodników do zapisów, a mieszkańców do kibicowania. Zapisów można dokonywać w linku poniżej:

https://foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-kola-2018
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe