tel. (63) 272-23-11  
miasto_top1
Miasto Koło
Sobota, 19 stycznia 2019   Imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

Rada pogratulowała trenerowi Pietrzakowi

Waldemar Pietrzak, prezes UKS Maratończyk Koło, przyjął od Z-cy Burmistrza Elżbiety Modrzejewskiej oraz radnych Rady Miejskiej w Kole serdeczne gratulacje za zajęcie zaszczytnego miejsca w Plebiscycie „Mistrzowie Sportu 2017” za skuteczną pracę trenerską. 

Zdobyte honory spowodowały, że do trenera Pietrzaka docierają liczne słowa uznania. Wczoraj, tuż po rozpoczęciu LI Sesji, usłyszał wiele serdeczności od kolskich radnych. - To honorowe wyróżnienie jest zwieńczeniem wielu lat skutecznego upowszechniania korfballu na terenie Ziemi Kolskiej oraz Pańskich wybitnych umiejętności w szkoleniu dzieci i młodzieży – powiedział przewodniczący Rady Miejskiej Artur Szafrański. - Sprawne kierowanie organizacją przekłada się na osiągnięcia i sukcesy zespołu sportowego, dzięki Pana wytrwałej pracy trenerskiej UKS „Maratończyk” Koło może poszczycić się wieloma sukcesami sportowymi rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Dlatego dziękujemy za nieustanne propagowanie sportowego stylu życia, konsekwentne trwanie przy swoich priorytetach sportowych i przekazywanie pasji kolejnym adeptom oraz, co dla nas szczególnie istotne, za godne reprezentowanie miasta Koła i jego skuteczną promocję.

- Pana praca przekłada się na sukcesy, dziękujemy, gratulujemy i prosimy o więcej – zakończyła miłe wystąpienie Zastępca Burmistrza Elżbieta Modrzejewska. Waldemar Pietrzak skromnie podkreślił, że ten sukces ma wielu ojców, a nie byłoby go, gdyby nie zawodnicy, którzy walczą o medale. Dodał, że jest szczęśliwy przyczyniając się do promocji szkoły i ukochanego miasta.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe