tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Piątek, 20 lipca 2018   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

Pierwsza edycja cyklu Grand Prix Koła dobiegła końca

16 września 2017 r. odbył się czwarty i zarazem ostatni bieg z cyklu Grand Prix Koła. Tym razem rywalizowano o Puchar Prezesa Firmy Andre. Przy słonecznej pogodzie o 10.30 na trasę wyruszyli biegacze i zawodnicy Nordic Walking. Pierwsi biegacze meldowali się na mecie już po 16 minutach. Zwycięzcą biegu o Puchar Prezesa Firmy Andre został Łukasz Wojnicki, który wyprzedził Krzysztofa Nowosielskiego oraz Łukasza Kubiaka. Wśród Pań najszybszą okazała się Michalina Walczak-Pecyna, Justyna Wałowska i Dominika Walczak.

Po 32 minutach marszu na mecie zaczęli pojawiać się pierwsi zawodnicy Nordic Walking. Wśród mężczyzn jako pierwszy linie mety minął Marcin Radomski, na drugim i trzecim miejscu kolejno uplasowali się Włodzimierz Remisz oraz Ciesielski Krzysztof. Najlepszą kobietą w marszu okazała się Justyna Przybylska, która wyprzedziła Kamilę Kurzawę oraz Hannę Ciesielską. Tuż po zakończeniu biegu Prezes Firmy Andre Pan Robert Andre wraz z Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Jarosławem Kawką wręczyli puchary i nagrody dla najlepszych zawodników sobotnich zmagań.

Z racji, że była to ostatnia impreza z tegorocznego cyklu Grand Prix Koła w tym dniu wręczano także puchary i nagrody za klasyfikacje generalne w poszczególnych kategoriach.

W kategorii OPEN kobiet pierwsze miejsce przypadło Michalinie Wakczak-Pecynie, natomiast wśród mężczyzn najlepszy okazał się Łukasz Wojnicki.

Wśród uczestników Nordic Walking w kategorii kobiet najlepsza okazała się Kamila Kurzawa, pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn przypadło Krzysztofowi Ciesielskiemu.

Nagrody za klasyfikację generalną wręczali Dyrektor Zarządu Geberit Produkcja Pan Krzysztof Czeboćko, Prezes Firmy Wood-Mizer Pan Robert Bagiński, Prezes Firmy Andre Pan Robert Andre oraz Prezes Stowarzyszenia Malinowa Mamba Pan Mariusz Kwarciński.

Pierwsza edycja Grand Prix dobiegła końca, a organizatorzy zapraszają już na kolejną edycję w następnym roku.

W linku poniżej wyniki biegu o Puchar Prezeza Firmy Andre oraz klasyfikacje generalne całego cyklu Grand Prix Koła, Koło, 16 września 2017 r.

http://www.foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-kola-2017

W linkach poniżej galeria zdjęć z biegu o Puchar Prezesa Firmy Andre oraz z wręczenia nagród za klasyfikacje generalne:

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe