tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Piątek, 20 lipca 2018   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

Progam "Piecyk – 2017"

Urząd Miejski w Kole informuje mieszkańców o możliwości przystąpienia do Programu Priorytetowego pn.: "Wymiana źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych i lokalach mieszkalnych „PIECYK - 2017”. 

Beneficjentami tego programu są wyłącznie osoby fizyczne. Celem programu jest poprawa efektywności energetycznej w sektorze mieszkaniowym poprzez modernizację bądź wymianę źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych lub lokalach mieszkalnych na obszarze województwa wielkopolskiego. Konsekwencją tych działań będzie ograniczenie emisji dwutlenku węgla.

Na realizację celu tego programu przeznaczono kwotę w wysokości do 5.000.000,00 zł. Program będzie realizowany w latach 2017-2020, jednak umowy pożyczki z możliwością umorzenia do 40% zawierać będzie można tylko do końca 2018 r.

Przedsięwzięcie może dotyczyć m.in. zakupu i montażu kotłów olejowych, kotłów gazowych, kotłów gazowo-olejowych, ogrzewania elektrycznego, wymiennika węzła cieplnego, kotłów na paliwa stałe – ale te muszą posiadać certyfikat zgodności z normą PN-EN 303-5:2012.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu planuje ogłosić termin naboru wniosków od dnia 16.08.2017 r.  

Opracowała: Ilona Stasiak-Malczyk
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe