tel. (63) 272-23-11  
banerwirtualnyspacer
Miasto Koło
Sobota, 24 lutego 2018   Imieniny: Macieja, Bogusza, Ja¶miny

Zapraszamy na KOŁO BLUESA FESTIVAL 2017

Jak co roku zapraszamy na kolejną edycję KOŁO BLUESA FESTIVAL 2017 i Międzynarodowy Zlot Motocykli i Automobili, który odbywa się w ramach festiwalu w dniach 23-24 czerwca 2017 roku. W tym roku czekają nas również ciekawe atrakcje, konkursy i niezapomniane chwile w towarzystwie warkotu silników motocyklowych i dobrej muzy. 

W piątek 24 CZERWCA dobry rozgrzewacz ROY, po nim świetne regały BIG UP!, które wprowadzi nas w święto zabawy (!), znani wszystkim CZARNO-CZARNI (wszyscy znamy piosenki, jak z serialu z "DALEKO OD NOSZY", ...OD NOSZY NAJDALEJ" czy "NOGI, NOGI, NOGI!" i klimatyczny, niepowtarzalny hardrockowy TRAFFIC JUNKY ... Sobota – 25 CZERWCA to czas bluesowych i rockowych brzmień kapel i różnych muzycznych projektów: zespół rockbluesowych klimaciarzy, wyjątkowy projekt LESZEK CICHOŃSKI i kolski BAND z PSM, trochę sentymentalne, ale mocno rockowe RÓŻE EUROPY, CZARNY ZIUTEK Z KILLERAMI w klimatach KULTU i KAREN DIET! Niedziela – 25 CZERWCA jest dniem pofestiwalowej reaktywacji… i rozjazdu… 

Do Koła zawitają fani jednośladów z całego kraju i nie tylko. 

Szczegóły na plakacie i na http://www.zlot-kolo.pl/

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe