tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Piątek, 20 lipca 2018   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

Coraz lepsza forma Olimpii

W kolejnym meczu piłkarskim o mistrzostwo klasy okręgowej kolanie zdobyli trzy punkty pokonując  Warte Eremitę Dobrów  5-0 (1-0). Do przerwy gra była raczej wyrównana, jednak po zmianie stron dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji, o czym świadczy końcowy wynik.

Już w 6. minucie spotkania gospodarze uzyskali prowadzenie 1-0, a strzelcem bramki był Michał Rutkowski. Niespełna 10 minut po przewie na listę strzelców wpisał się Mateusz Czajka, następnie Paweł Powietrzyński, a na 4:0 podwyższył Dawid Wiśniewski, piąte trafienie na 3 minuty przed zakończeniem meczu dołożył jeszcze Tomasz Mikołajczyk.

Po zakończonym meczu trener Warty Włodzimierz Mielczarek powiedział­: – Drużyna jest w przebudowie. Z podstawowego składu zespołu z zeszłego roku została połowa drużyny. Po okrzepnięciu i doświadczeniu ekipa będzie grała na pewno lepiej.

- Zależało nam na tym aby odrobić stracone punkty na wiosnę w Dobrowie. To my zagraliśmy dobre spotkanie i kontrowaliśmy grę, co udowodniliśmy strzelając 5 bramek. To nie był przypadek, a wynik ciężkiej pracy na treningach - powiedział szkoleniowiec Olimpii Piotr Krzyżanowski.

Składy
Warta Eremita Dobrów: Kamil Gurlaga, Daniel Pawlak, Tomasz Olkowski, Radosław Kaźmierski, Maciej Maliński, Dominik Stachowiak, Błażej Lewandowski (C), Marcin Bryl, Maciej Garliński, Kamil Ziętek, Damian Koral.

Rezerwowi: Artur Włodarczyk, Marcin Kołodziejek, Kamil Malesza, Wiktor Łajdecki, Sebastian Jarecki, Mariusz Klara.

Olimpia Koło:  Łukasz Szymański, Kamil Budynek, Mikołaj Czajka, Dawid Wiśniewski, Piotr Rutkowski, Jakub Brudnicki, Michał Kozajda, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mateusz Czajka, Michał Rutkowski.

Rezerwowi: Konrad Cieślak, Adrian Gołdyn, Łukasz Kazimierczak, Tomasz Mikołajczyk, Miłosz Powietrzyński.
 
Sędziowali:
Dawid Kubiak – sędzia główny
Waldemar Badowski – sędzia asystent
Daniel Kaczan – sędzia asystent
 
Tekst: Michał Chojnacki
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe