tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Piątek, 20 lipca 2018   Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

Deszcz ich nie przestraszył. Kolejny rajd rowerowy za nami

Po raz kolejny w niedzielę 4 czerwca wyruszył Rodzinny Rajd Rowerowy pod Patronatem Burmistrza Miasta Koła Stanisława Maciaszka. Organizatorem rajdu było Kolskie Towarzystwo Cyklistów, a współorganizatorami: Urząd Miejski w Kole, Starostwo Powiatowe w Kole, Ochotnicza Straż Pożarna w Trzęśniewie, Zespół Szkół Nr 1 w Kole, Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole.

Pomimo pochmurnej pogody uczestnicy rajdu stawili się o godz. 15.00 na placu przy Zespole Szkół Nr 1 w Kole, gdzie ponad 160 osób w tym wiele dzieci i młodzieży wyruszyło w trasę.

Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole podczas Rajdu promował hasła kampanii ,, Zachowaj Trzeźwy Umysł- na skrzydłach przyjaźni” a założeniem imprezy było stworzenie możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie rodziny. Dorośli uczestnicy raju otrzymali drobny upominek- pompkę rowerową.   

Choć sympatyków rowerowej wyprawy spotkał deszcz wszyscy uczestnicy z zadowoleniem dotarli na metę rajdu, gdzie mogli skorzystać z ciepłego posiłku.

Rajd zakończył się losowaniem nagród, a główną nagrodę (rower) ufundował Burmistrza Miasta Koła pan Stanisław Maciaszek. 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe