tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Niedziela, 20 maja 2018   Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Koncert Janusza Laskowskiego z zespołem w "emdeku"

Zapraszamy na koncert Janusza Laskowskiego do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kole w dniu 24 lutego 2017 r. o godz. 19.00. Ceny biletów: 60 zł.

Janusz Laskowski swoją karierę piosenkarską rozpoczął w latach 60-tych XX w. Znany jest jako wykonawca, kompozytor i aranżer. Jego piosenki śpiewają przedstawiciele kilku pokoleń. Razem z Artystą będzie można przypomnieć sobie takie przeboje jak: "Beata z Albatrosa", "Żółty jesieny liść", czy słynny przebój "Kolorowe jarmarki" nagrodzone przez dziennikarzy i publiczność na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 1977 r.

Kolejne znane utwory to: „Na opolskim rynku”, „Wszystko chłopcy jest O'K'”, „Śnił mi się rodzinny dom”, „Świat nie wierzy łzom”, które często gościły na listach przebojów i w ludzkich sercach. Za swoje osiągnięcia artystyczne wykonawca otrzymał Złotą i Platynową Płytę.

Janusz Laskowski wraz ze swoim zespołem wielokrotnie koncertował dla Polonii, zarówno w krajach europejskich jak i w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, a także w Australii. Wszędzie spotykał się z entuzjastycznym przyjęciem. Jest mistrzem w nawiązywaniu bezpośredniego, serdecznego kontaktu z publicznością w wielkich salach koncertowych, a także podczas występów kameralnych.

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe