tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  24 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Horacego i Fidelisa

Siatkarz Koło na Mistrzostwach Polski

Dodane: 14 Lipiec 2016  13:20:00   Opublikował:
Turniej rozegrany został w Częstochowie. W eliminacjach, po niezbyt fortunnym losowaniu, kolska drużyna trafiła na Mistrza Polski i po pięknej walce (dwie kontuzje) przegrała 2:1, a w decydującym tie-breaku na przewagi 12:10. Niestety porażka ta pozbawiła zespół gry o medale i w następnych dniach mogła już tylko grać o miejsca 25-48.

Ostatecznie nasze zawodniczki zajęły 33 miejsce w Polsce. Należy podkreślić, że dziewczyny nie przestraszyły się stawki i poziomu turnieju, grały bez kompleksów, mimo rywalizacji z wielkimi miastami i klubami z całej Polski, co dobrze rokuje na przyszłość.

Wielkie podziękowania należą się dla sponsorów wyjazdu zespołuna mistrzostwa.