tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  20 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Agnieszki i Czesława

I Turniej Strzelecki o puchar Dyrektora LO w Kole

Dodane: 29 Kwiecień 2016  08:58:00   Opublikował:
W naszej szkole w dniu 26.04.2016 r. odbył się I Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora Szkoły. Turniej został zorganizowany dla gimnazjalistów z powiatu kolskiego. W zawodach udział wzięło pięć 3-osobowych  drużyn.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna nr 2 z gimnazjum w Kłodawie z wynikiem 267 pkt., drugie zdobyli uczniowie z  drużyny nr 1 z gimnazjum w Kłodawie z wynikiem 265 pkt., a trzecie drużyna nr 3 z gimnazjum w Kłodawie  - 235 pkt. Kolejne miejsca zajęli zawodnicy z  gimnazjum w Dąbiu. Kłodawscy gimnazjaliści zdeklasowali rywali. Mamy nadzieję, że następne zmagania młodych strzelców w przyszłym roku będą na tak wysokim poziomie, jak tegoroczny turniej.

Zwycięzcy otrzymali z rąk dyrektora LO Waldemara Koligota pamiątkowy  puchar i dyplomy. Zapraszamy za rok!

Źródło: LO w Kole