tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  25 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Marka i Jarosława

Kolejna porażka Olimpii Koło

Dodane: 01 Czerwiec 2015  08:18:00   Opublikował:
Olimpia Koło – Dąbroczanka Pępowo  0:2 (0:0). Z uwagi na obchodzone Dni Koła, zaplanowany na godzinę 16.00 mecz z Dąbroczanką Pępowo rozegrany został o godz. 11.00. Ponieważ trener Olimpii Tomasz Mikusik był niedysponowany (problemy zdrowotne), Olimpię w tym meczu poprowadził Hubert Powietrzyński.  Kibice myśleli, że będzie on miał więcej szczęścia i gospodarze odprawią gości z kwitkiem. Nic z tych rzeczy, kolanie doznali kolejnej porażki, tym razem 0:2, tracąc bramki po przerwie. Pierwszą ze strzału Dawida Przybyszewskiego w 53 minucie, drugą zaś w 75 minucie, a strzelcem był Łukasz Fabich. Przedtem  goście zaliczyli jeszcze poprzeczkę po strzale Macieja Szpurka.

Reasumując goście byli zespołem lepszym stwarzając więcej sytuacji podbramkowych z których wykorzystali  dwie. Olimpijczycy w polu grali zupełnie przyzwoicie, ale pod bramką nie mogli zdecydować się na skuteczny strzał. Szkoda trzech punktów straconych w Kole.  Do końca rozgrywek pozostało jeszcze do rozegrania trzy  spotkania i jeśli przynajmniej jednego nie wygrają widmo spadku do okręgówki będzie bardzo realne.

Po meczu as kolskiej drużyny, popularny Jaro Kawka powiedział: - Pierwsza połowa w naszym wykonaniu mogła się naprawdę podobać, niestety w drugiej zabrakło koncentracji w defensywie. Drużyna z Pępowo ten mecz wygrała doświadczeniem. Pomimo kolejnej porażki wierzę w nasz zespół i ufam, że IV liga pozostanie w Kole.

Sędziowali bez uwag: jako główny Maciej Ziółkowski, asystent 1 Dariusz Balkowski i asystent 2 Łukasz Matusiak oraz techniczny Waldemar Badowski.

Skład Olimpii:  Bartosz Kordylewski – Radosław Urbaniak, Dawid Wiśniewski, Kamil Kwiatkowski, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski, Piotr Marańda, Paweł Powietrzyński, Ariel Szczesiak (80 Eryk Lisiak), Damian Kotkowski (70 Jarosław Kawka), Szymon Izydorczyk (65 Filip Zborowski).