tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 11 lipca 2020   Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta

Pewna wygrana Olimpii

Kolejne zwycięstwo odniosła Olimpia Koło w meczu wyjazdowym nad Błękitnymi Helenów 3:0. Do rozegrania pozostały jeszcze trzy mecze i nie wydaje się aby kolanie oddali przodownictwo innej drużynie. Do bram IV ligi już niedaleko.

Pierwszego gola dla biało czerwonych strzelił po ładnej akcji całego zespołu Szymon Izydorczyk i z tym prowadzeniem 1:0 piłkarze zeszli do szatni. W drugiej odsłonie kolanie zdobyli dwie dalsze bramki ze strzałów Piotrka Marańdy w 80. minucie i  Jasiakiewicza w 90. minucie.

Tak więc Olimpia umocniła się na pozycji lidera mając nadal 4 punkty przewagi nad GKS Sompolno, które wygrało we Władysławowie również 3:0.

Jak widać, zgodnie z zapowiedzią Jarosława Kawki  kolska lokomotywa nabiera rozpędu i trudno ją będzie zastopować. Po meczu czołowy bombardier Olimpii Jarosław Kawka powiedział: – Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Pomimo braku kilku podstawowych zawodników m.in. Sikorskiego Łukasza, Piotra Krzyżanowskiego, Sebastiana Wojtczaka, Dawida Jóźwiaka, jakość gry nie pogorszyła się i odnieśliśmy kolejne pewne zwycięstwo.

Skład Olimpii: Robert Suliński, Tomasz Mikusik, Marcin Mielczarek, Mateusz Trzmielewski, Dawid Wiśniewski, Hubert Powietrzyński, Bartosz Kotkowski, Filip Szymański (Jasiakiewicz 70), Dariusz Walasek, Jarosław Kawka (Piotr Marańda 65) Szymon Izydorczyk.

mc
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe