tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Wtorek, 11 sierpnia 2020   Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

"Kiełbaska" na 6. miejscu

Szachiści UKS Kościelec zakończyli rozgrywki trzeciej ligi na 6. miejscu. Zespół wystąpił w składzie Piotr Szafrański, Wiktor Kwiatkowski, Maciej Szafrański, Łukasz Olkowski, Weronika Ostrowska, Weronika Gilarek i Michał Grochowski.
 
Podczas drugiego zjazdu pokonali graczy z AZS Politechniki Poznańskiej Poznań, UKS „Smecz” Konin, zremisowali z LKS „Chrobry” Gniezno i przegrali z KTS Kalisz. Bardzo dobrze wypadli w turnieju Wiktor Kwiatkowski, który zdobył drugie miejsce na pierwszej szachownicy i Weronika Ostrowska uzyskując czwarte miejsce na szachownicy juniorki starszej.
 
– Liczyłem na wyższą lokatę moich szachistów. Jednak w pierwszym zjeździe straciliśmy niepotrzebnie punkty ze słabszymi zespołami, których nie dało nadrobić się w drugim spotkaniu – powiedział trener, Dariusz Ostrowski.

mc
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe