tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  25 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Marka i Jarosława

Olimpia odrabia straty

Dodane: 21 Październik 2013  09:17:00   Opublikował:
W niedzielne popołudnie o godzinie 16:00 w Ostrzeszowie, kolska Olimpia rozegrała kolejne ligowe spotkanie, tym razem z plasującą się na 7 miejscu tamtejszą Victorią. Potyczkę wygrała Olimpia 2:1.

Pierwsze 20 minut to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy nie stworzyli jednak stuprocentowej sytuacji do zdobycia bramki. Później do głosu doszli kolscy piłkarze, którzy opanowali środek boiska. W 36 minucie po dwójkowej akcji Szczesiaka z Kawką ten ostatni dopełnił dzieła dając kolskiej Olimpii prowadzenie. Radość kolan nie trwał długo ponieważ już 5 minut później w 41 minucie Radosław Dolata doprowadził do wyrównania. Do przerwy już nic się nie zmieniło.

Po przerwie pierwsi do głosu doszli piłkarze Olimpii. W 56 minucie ponownie po dwójkowej akcji, tym razem Kawki z Nieznalskim ten ostatni z zimną krwią pokonał ostrzeszowskiego bramkarza dając ponownie prowadzenie Olimpii. Do końca wynik już nie uległ zmianie dzięki dobrze funkcjonującemu tego dnia blokowi defensywnemu kolan. Nasi piłkarze mogli jeszcze podwyższyć wynik spotkania, jednak swoje okazje zmarnowali Damian Kotkowski i Kamil Jaroszewski. Obecnie Olimpia plasuje się na 10 pozycji mając 14 punktów. Oj, przydałyby się punkty stracone w Kole, oj przydałyby się.  Najbliższe spotkanie Olimpii z PKS Racot w sobotę o godzinie 15.