tel. (63) 272-23-11  
banerzyczeniawielkanocne2019
Miasto Koło
Sobota, 20 kwietnia 2019   Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

Wakacyjny piknik na stadionie

Okazję do wesołych harców miały dzieci, które wraz z rodzicami przybyły w sobotę na stadion miejski. Z inicjatywy Malinowej Mamby dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji w ramach Wakacyjnego Pikniku.

Chyba nie ma w Kole osoby, która nie słyszałaby o stowarzyszeniu Malinowa Mamba, angażującym się w liczne inicjatywy dla mieszkańców. Zaczęły się wakacje, więc społecznicy wraz ze współorganizatorami przygotowali dla milusińskich piknik. Pogoda dopisała, przyjemnie było patrzeć jak maluchy bawią się na dmuchanych zamkach i uczestniczą w wielu innych rozrywkach i zabawach sportowych.

Podczas pikniku na stoisku Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie rozdawano materiały edukacyjne na temat realizowanych przez ośrodek projektów: odpowiedzialny kierowca promujący dobre postawy na drodze oraz bezpieczne wakacje. Pracownicy MOPiPR-u zachęcali młodych do rozwiązywania łamigłówek, rebusów, krzyżówek, malowania prac, przygotowali drobne upominki i słodycze.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe