tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Piątek, 29 maja 2020   Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Nadmorskie wakacje z LOK

W dniach 30 czerwca - 05 lipca 2012 r. Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK "Kolska Starówka " w Kole organizuje dla młodzieży w wieku 10 - 18 lat XVII Wyprawę Nad Morze do Dźwirzyna.

Wyprawa ta różnić się będzie od tych z minionych lat specyficzną organizacją zajęć. Będzie to wyprawa o charakterze wojskowym. Przewidziano m.in. rejsy okrętem marynarki wojennej po morzu, jazdę sprzętem wojskowym po kołobrzeskim poligonie, zabawy w linaparku, aquaparku i inne niespodzianki. Oczywiście plażowanie i kąpiele morskie, spacery po plaży, zachody słońca, zwiedzanie Kołobrzegu. Na miejscu opieka lekarska, trzy podstawowe posiłki dziennie + dodatki owoce i słodycze. Pokoje 3-osobowe w Pawilonie Jacek w Ośrodku "Pionier" w centrum Dźwirzyna. Mini autokar pozostaje na miejscu do dyspozycji grupy.

Impreza tylko dla 17 osób. Wydajemy karty uczestnika.

Informacja i zgłoszenia Ryszard Borysiewicz telefon 691 358 576 lub Klub "Kolska Starówka" w Kole przy ul. Pułaskiego 8 po godz. 17-tej.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe