tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Czwartek, 16 lipca 2020   Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława

REKRUTACJA do projektu już trwa!

STOWARZYSZENIE NA RZECZ SPÓŁDZIELNI SOCJALNYCH zaprasza do udziału w projekcie Koniński Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej (KOWES) realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII „Promocja Integracji Społecznej", Działanie 7.2. „Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej", Poddziałanie 7.2.2. „Wsparcie ekonomii społecznej".

Oferta projektu przewiduje między innymi: kompleksowe wsparcie merytoryczne z zakresu prawa, księgowości, marketingu, w tym tworzenia biznesplanu, a także dotacje inwestycyjne i pomostowe dla przyszłych beneficjentów projektu zainteresowanych zakładaniem spółdzielni socjalnych lub przystępowaniem do nich.

Projekt kierowany jest do osób bezrobotnych, niepełnosprawnych, wykluczonych  lub zagrożonych wykluczeniem społecznym z subregionu konińskiego zpowiatów kolskiego, konińskiego, słupeckiego i tureckiego, Miasta Konina.

Zapraszamy do siedziby Konińskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej, która znajduje się w Koninie, przy ul. 3 Maja 26 (I piętro), a także do odwiedzenia strony projektu: www.kowes.spoldzielnie.org.

Kontakt: tel. /63/24 55 829, mail: kowes@spoldzielnie.org
 
SKORZYSTAJ Z SZANSY - PRZYSTĄP DO PROJEKTU
REKRUTACJA TRWA!!!
 
Źródło: Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, Filia Konin
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe